Dynamiczne pozycjonowanie produktu

Żywotność baterii

Transmisja optyczna czy radiowa?

Natychmiastowy błysk

Prędkość ponad wszystko

Firma Pricer produkuje najbardziej niezawodne elektroniczne etykiety cenowe (ESL) na świecie. Wspieramy sprzedawców detalicznych na całym świecie w rozwiązywaniu kluczowych problemów sklepowych i zaspokajaniu nowych potrzeb w zakresie handlu detalicznego poprzez usprawnienie działalności sklepów i zarządzania zadaniami.

Pricer jest katalizatorem dla digitalizacji handlu detalicznego, tworząc technologie i usługi zmieniające gry, które są łatwe w użyciu, adaptacji i skalowania, dzięki czemu nasi klienci odnoszą sukcesy w pełni połączonym świecie. Nasze produkty ESL są projektowane i konstruowane w Szwecji, a my uważnie badamy każdy szczegół produktu, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość.

Przez ponad 27 lat nasze pomysły, technologia i ludzie zmienili sposób działania detalistów i przekształcili całą branżę. Dziś Pricer jest jedynym dostawcą usług ESL, który pracuje z niezawodnym i skalowalnym systemem bezprzewodowej komunikacji optycznej. Oznacza to, że nasze etykiety zużywają znacznie mniej energii niż inne systemy komunikacyjne, zachowując przy tym szybkość i wydajność oraz wiodącą w branży żywotność baterii.