ACER BEING SIGNAGE

„Acer Being Signage to Twój partner we wdrażaniu wszelkiego rodzaju projektów digital signage”

WSPIERAMY

Postrzegamy siebie jako partnera w tworzeniu rozwiązania digital signage, które jest zoptymalizowane pod kątem Twoich potrzeb. Funkcje analizy wideo, technologia beacon lub interfejsy do danych biznesowych – u nas otrzymasz najlepszą poradę, rozwiązanie i odpowiednie produkty. Jak zoptymalizować swój biznes i zmaksymalizować sukces!

DORADZAMY

Nasz zespół będzie Ci towarzyszył na każdym etapie projektu. Niezależnie od tego, czy chodzi o planowanie projektu, adaptację interfejsu, czy podczas odwiedzania lokalizacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji i jeśli chcesz, pomożemy.

POMAGAMY

Dbaj o aktualność swoich systemów, zapewnij optymalny obraz w punkcie sprzedaży, unikaj niepożądanych przestojów dzięki kwartalnym wizytom konserwacyjnym i wielu innym naszym ofertom usług.

Jako część globalnie działającego producenta IT Acer, Acer Being Signage korzysta z doskonałego rozwoju i produkcji produktów, wszechstronnego portfolio produktów, globalnej infrastruktury usług i wsparcia oraz silnej sieci partnerów w ponad 100 krajach na całym świecie.

Wszystkie działania związane z digital signage (DS) są zbierane w niezależnej firmie Acer Being Signage. Acer Being Signage GmbH z siedzibą w Düsseldorfie odpowiada za biznes digital signage w Europie.

picturemachine4

Dzięki picturemachine4 oferujemy rozwiązanie digital signage, które jest używane w profesjonalnym środowisku od wielu lat. Uwzględniono również potrzeby redakcyjne i techniczne. Niezależnie od tego, czy chcesz obsługiwać tylko kilka ekranów informacyjnych, czy kilka tysięcy: picturemachine4 to Twój wybór, jeśli chodzi o niezawodność i skalowalność

Wiecej

BAR

Poznaj lepiej swoich klientów. Korzystając z oceny odbiorców (BAR), możesz analizować i oceniać cechy swoich klientów za pomocą naszej technologii czujników. Twarze mogą być analizowane, na przykład, w celu określenia struktury wiekowej i składu płci Twoich klientów. Wszystkie dane będą oczywiście przetwarzane anonimowo zgodnie z wymogami prawnymi.

więcej

aiSage

aiSage to nasza odpowiedź na pytanie o doskonały odtwarzacz digital signage. Opracowane i dostosowane do potrzeb związanych z projektami digital signage, idziemy o krok dalej niż wielu innych dostawców sprzętu. Nie tylko zmniejszyliśmy rozmiar komputera, ale zoptymalizowaliśmy go w każdym szczególe – dosłownie do ostatniej śruby (np. Do wkręcenia kabla HDMI).

więcej

Formularz kontaktowy

  COMPUTEX TELECOMMUNICATION SP.Z O.O.
  ul. Trzcinowa 27
  02-446 Warszawa
  Telefon: +48-22-8639001
  Fax: +48-22-8639732
  mail: biuro@computex.com.pl
  Dojazd