Profil klienta : The Juice Box

Miejsce : Atlanta, Georgia, USA

Rozmiar sklepu : 3000 stóp kwadratowych

Liczba ESL : 5000

Juice Box to wysokiej klasy sklep monopolowy z siedzibą w Atlancie w USA, oferujący różnorodne wina, alkohole i piwa. Sklep został otwarty w 2013 roku.

Od etykiet papierowych po ESL firmy Pricer

Juice Box szukał rozwiązania, które pozwoliłoby im być bardziej wydajnymi operacyjnie i oferować doskonałą obsługę klienta. Po wstępnych testach elektronicznych etykiet półkowych (ESL) firmy Pricer sklep uznał, że system Pricera będzie doskonale pasował.

„System jest stabilny i szybki, a oprogramowanie jest intuicyjne. Podobało nam się również doświadczenie firmy Pricer oraz łatwość użytkowania i funkcjonalność systemu ”, mówi Monica Pantoja, Business Manager The Juice Box Investment Group.

„Nasi klienci lubią wygląd elektronicznych etykiet. Informacje i ceny są jasne i spójne. Co więcej, nasz personel jest teraz wolny, aby być bardziej dostępnym dla klientów. Wreszcie, system Pricer ESL pozwala nam być bardziej elastycznym w naszej strategii cenowej. Kiedy otrzymujemy obniżkę ceny od naszych dostawców, możemy natychmiast przekazać ją naszym klientom. I mogę modyfikować ceny, nawet jeśli nie są obecne w sklepie ”.

Cały projekt został zrealizowany pod koniec 2013 roku, krótko po otwarciu sklepu.

„Juice Box był doskonałym klientem do pracy. Od naszych najwcześniejszych dyskusji na temat elektronicznych etykiet półkowych starali się zwiększyć wydajność, zwiększyć wydajność i poprawić obsługę klienta. Po wdrożeniu zespół zarządzający Juice Box uznał, że dodanie systemu Pricer ESL wyraźnie pokazało znaczącą poprawę we wszystkich trzech obszarach. ”- powiedział Gary Glaser, dyrektor sprzedaży w Ameryce w Pricer”.

 

Jak to działa

Korzystając z najszybszej i najbezpieczniejszej technologii na podczerwień, pracownicy i klienci mogą mieć pewność, że ceny są prawidłowe i aktualne dzięki ESL firmy Pricer. System pobiera plik bazy danych sklepu i przesyła go do odpowiedniej etykiety cenowej w sklepie, bezprzewodowo. Opierając się na technologii podczerwieni, system absolutnie nie zakłóca aplikacji radiowych (RF) w sklepie.

Wszystkie etykiety firmy Pricer działają razem w tym samym systemie, dzięki czemu sklep może mieszać i dopasowywać rozmiary i style, zgodnie z wymaganiami sklepu. Juice Box wykorzystuje około 5000 ESL w sklepie o powierzchni 3000 stóp kwadratowych, z etykietami segmentowymi w przejściach i etykietami graficznymi ePaper na zaślepkach i wysokich biletach.

KORZYŚCI:

  • Szybkie i łatwe wdrożenie
  • Szybkie aktualizacje cen
  • Jasne i spójne ceny
  • Zwiększona produktywność
  • Ulepszona obsługa klienta

„Nasi klienci lubią wygląd elektronicznych etykiet. Informacje i ceny są jasne i spójne.  Co więcej, nasz personel jest teraz wolny, aby być bardziej dostępnym dla klientów. Wreszcie, system Pricer ESL pozwala nam być bardziej elastycznym w naszej strategii cenowej. Kiedy otrzymujemy obniżkę ceny od naszych dostawców, możemy natychmiast przekazać ją naszym klientom. I mogę modyfikować ceny, nawet jeśli nie są obecne w sklepie ”.

Monica Pantoja, Business Manager The Juice Box Investment Group

 

Grupa inwestycyjna dla The Juice Box

Syamarat, LLC / Nsoro Holdings

Pobierz PDF