Prawdziwie dynamiczne pozycjonowanie produktów w twoich sklepach

Tradycyjne, ręczne rozwiązania pozycjonowania geolokalizacyjnego nie tylko pochłaniają wiele cennych godzin pracy w sklepie, ale również zwykle zawodzą, ponieważ w sklepach produkty często zmieniają lokalizację bez przypisywania nowej ręcznej pozycji. Z tego powodu rzadko widujemy w sklepach prawdziwe usługi geolokalizacji na poziomie artykułu. Nasze rozwiązanie pozwala to zmienić.

Dzięki rewolucyjnemu dynamicznemu pozycjonowaniu produktu, opracowanego przez firmę Pricer będziesz mógł automatycznie geolokalizować każdy pojedynczy produkt. Jeśli przeniesiesz produkt i jego ESL na inne miejsce, system automatycznie rozpozna go i obliczy jego nową pozycję. Podobnie, jeśli przeniesiesz produkt na inne miejsce i użyjesz innego ESL, system Pricer będzie go śledził, bez konieczności ręcznej interwencji.

Dlatego nazywamy to w pełni automatycznym i dynamicznym procesem pozycjonowaniem produktów.

To jest jak magia! 

Po przeniesieniu produktu na inną półkę system automatycznie rozpoznaje go i oblicza jego nową pozycję geograficzną. Innymi słowy: nie trzeba ręcznie przypisywać nowej lokalizacji ani śledzić zmian.

Główne cechy:

Automatyczna geolokalizacja w sklepie

Automatyczna geolokalizacja w sklepie Pricer ESL pozwala twoim klientom (i współpracownikom sklepu) szybko zlokalizować dowolny produkt na mapie.

Solidny i skalowalny

Solidna i skalowalna technologia, wdrożona i sprawdzona w niektórych największych hipermarketach na świecie. Niezależnie od tego, czy twoje sklepy przewożą 1000 sztuk, czy 100 000 sztuk, wykona zadanie.

Funkcja geofencing

Funkcje aktywności oparte na lokalizacji (geofencing), umożliwiające np. Ukierunkowane działania promocyjne, gdy klient zbliża się do określonego produktu.

Funkcje Pathfindera

Możliwości narzędzia Pathfinder, np. Prowadzenie kupujących w czasie rzeczywistym najkrótszą drogą do produktu (produktów).

Obsługa interfejsu API

Obsługa interfejsu API w celu integracji mapy w sklepie i pozycji produktów, np. W aplikacji lojalnościowej klienta lub aplikacji współpracującej ze sklepem.

Wszystkie modele Pricer ESL obsługują dynamiczne pozycjonowanie produktu

Wszystkie modele Pricer ESL obsługują dynamiczne pozycjonowanie produktu. Po prostu wybierz modele, jak chcesz.