Firma Pricer produkuje najbardziej niezawodne elektroniczne etykiety cenowe (ESL) na świecie. Wspieramy handlowców na całym świecie w rozwiązywaniu kluczowych problemów sklepowych i zaspokajaniu nowych potrzeb w zakresie handlu detalicznego poprzez usprawnienie działalności sklepów i zarządzania zadaniami.

Pricer jest katalizatorem dla digitalizacji handlu detalicznego, tworząc technologie i usługi zmieniające gry, które są łatwe w użyciu, adaptacji i skalowania, dzięki czemu nasi klienci odnoszą sukcesy w pełni połączonym świecie. Nasze produkty ESL są projektowane i konstruowane w Szwecji, a my uważnie badamy każdy szczegół produktu, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość.

Przez ponad 27 lat nasze pomysły, technologia i ludzie zmienili sposób działania detalistów i przekształcili całą branżę. Dziś Pricer jest jedynym dostawcą usług ESL, który pracuje z niezawodnym i skalowalnym systemem bezprzewodowej komunikacji optycznej. Oznacza to, że nasze etykiety zużywają znacznie mniej energii niż inne systemy komunikacyjne, zachowując przy tym szybkość i wydajność oraz wiodącą w branży żywotność baterii.

 

Zebraliśmy niektóre z naszych spostrzeżeń z ponad 27 lat pracy w branży, aby pomóc Ci w podróży do elektronicznego systemu etykietowania półek. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci rozpocząć przygodę.

Rozwiązanie Pricer do elektronicznego etykietowania półek pomaga zaoszczędzić czas dzięki automatycznym aktualizacjom cen, operacjom magazynowym i zarządzaniu zadaniami. Jest to rozwiązanie bardziej ekonomiczne niż papierowe i poprawia jakość obsługi klientów dzięki dokładnym i wiarygodnym cenom.

Inwestowanie w system może wydawać się zniechęcające. Na całym świecie istnieje wiele organizacji głośno ogłaszających swój wyjątkowy zestaw produktów. Chcielibyśmy zabrać Cię w podróż, aby zademonstrować najlepsze praktyki, testy wytrzymałościowe i inne dostępne metody testowania i oceny elektronicznych etykiet cenowych. Pomoże to w podjęciu właściwej decyzji i wyborze rozwiązania najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom.

Dynamiczne pozycjonowanie produktu

Żywotność baterii

Transmisja optyczna czy radiowa?

Natychmiastowy błysk

Prędkość ponad wszystko

Pricer jest liderem napędzającym rozwiązanie,
przekształcającym sprzedaż detaliczną poprzez sklepy połączone cyfrowo

Pomagamy detalistom na całym świecie w rozwiązywaniu niektórych kluczowych wyzwań w sklepie, takich jak sprostanie wymaganiom nowej sieci detalicznej oraz usprawnienie działania sklepu i zarządzania zadaniami.

 
Jesteśmy katalizatorem digitalizacji detalicznej. Tworząc przełomowe technologie i usługi, które są łatwe w użyciu, dostosowaniu i skalowaniu, zapewniamy naszym klientom sukces w całkowicie połączonym świecie.
 
Nasze ESL są projektowane i konstruowane w Szwecji i dokładnie badamy każdy szczegół produktu, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość.
 
Od ponad 27 lat nasze pomysły, technologia i ludzie zmieniają sposób działania detalistów i zmieniają całą branżę.
 
Obecnie Pricer jest jedynym dostawcą ESL współpracującym z niezawodnym i skalowalnym optycznym systemem komunikacji bezprzewodowej w widmie bliskiej podczerwieni. Oznacza to, że nasze etykiety zużywają znacznie mniej energii niż inne systemy komunikacyjne, zachowując jednocześnie szybką i sprawną wydajność oraz wiodącą w branży żywotność baterii.

220 milionów

zainstalowanych etykiet elektronicznych

 

17 000

wyposażonych sklepów

 

50+

Kraje

 

Co nas wyróżnia

Pojemność baterii

Pojemność baterii – co to oznacza w praktyce?

więcej

Błysk

Dlaczego go potrzebujesz, do czego służy, jak to zrobić?

więcej

Infrastruktura

Jakiej infrastruktury naprawdę potrzebujesz?

więcej