Sprzedawcy sprzętu UNIMAT chciał usprawnić operacje i zapewnić dokładność cen w rozwijających się sklepach z artykułami dla majsterkowiczów.

Kraj : Kanada
Liczba sklepów : ponad 175
Liczba etykiet na sklep : 15 000

Problem

Lokalne przepisy w Kanadzie chronią klientów przed niedokładnymi cenami: błędnie wycenione produkty o wartości 10 USD lub mniej są rozdawane za darmo. W przypadku przedmiotów, których cena jest wyższa niż 10 USD, które są niedokładne, wówczas cena musi odpowiadać niższej cenie, z zastosowaniem dodatkowego rabatu w wysokości 10 USD (np. Pozycja oznaczona jako 29 USD, która pokazuje 50 USD w kasie, kosztowałaby 19 USD! To najniższa cena mniej 10 USD).

Inspektorzy rządowi okresowo sprawdzają ceny i nakładają grzywny za niedokładne ceny.

Realizacja

Każda instalacja ma etykiety Pricer w każdej sekcji sklepu. Każda etykieta wyświetla domyślnie cenę jednostkową.

Personel może również uzyskać dostęp do dodatkowych informacji na etykiecie, takich jak:
– lokalizacja towaru
– kody dostawcy
– okładziny
– zapasy.

Rozwiązanie

Dzięki elektronicznym etykietom na półki wszystkie aktualizacje cen są dwukierunkowe, więc menedżerowie wiedzą, kiedy ceny zostały zaktualizowane.

Pracownicy spędzają mniej czasu na aktualizowaniu cen, a więcej pomagają klientom w podejmowaniu decyzji o zakupie.

Wynik

UNIMAT może teraz zapewnić, że ich ceny są prawidłowe, szybko aktualizowane i łatwe do zarządzania przez pracowników, a tym samym zapewnia doskonałą obsługę klienta.

Od czasu instalacji nie było żadnych przypadków, w których klienci otrzymali produkt za darmo z powodu niedokładnych cen.