ŚCIANY GRAFICZNE LCD

MONITORY DOTYKOWE

OPROGRAMOWANIE ŚCIAN GRAFICZNYCH

KONTROLERY ŚCIAN GRAFICZNYCH

MONITORY LCD

ŚCIANY GRAFICZNE LED

ŚCIANY GRAFICZNE DLP

MODERNIZACJA DLP

Mitsubishi Electric jest uznanym światowym liderem w dziedzinie badań, produkcji, marketingu i sprzedaży sprzętu elektrycznego i elektronicznego wykorzystywanego w komunikacji, elektronice użytkowej, technologii przemysłowej, energii i transporcie.

Mitsubishi Electric jest jedną z 40 firm, które uzupełniają grupę Mitsubishi. Razem z firmami takimi jak Mitsubishi Heavy Industries, Mitsubishi Motors Corporation, Caterpillar®, Bank of Tokyo, Nikon Corporation i NYK Line stanowią zróżnicowaną matrycę biznesową.

Mitsubishi Electric zatrudnia ponad 135 000 pracowników w ponad 35 krajach. Mitsubishi Electric opracowuje i produkuje wiele globalnych technologii w dziedzinach tak różnorodnych, jak produkcja satelitarna pod klucz, klimatyzacja, windy i wizualne systemy informacyjne.

Działalność w Europie rozpoczęła się ponad 30 lat temu, a dziś obecność Mitsubishi Electric obejmuje Europę, Rosję i kraje WNP, Bliski Wschód i Afrykę.

Od 2002 roku dział systemów informacji wizualnej Mitsubishi Electric rozwija się na całym świecie i jest uznawany za wiodącego dostawcę rozwiązań ścian ekspozycyjnych dla środowisk dowodzenia i kontroli.

Zakres dostaw Mitsubishi Electric znacznie wykracza poza dostawę kostek ekspozycyjnych, przemysłowych paneli LCD i LED. Obejmuje również rozwiązania „pod klucz” w zakresie wytwarzania energii, kontroli transmisji i dystrybucji, kontroli mediów, centrów operacyjnych sieci, kontroli ruchu i monitorowania bezpieczeństwa.

Mitsubishi Electric jest w doskonałej pozycji, aby sprostać każdemu wyzwaniu, dzięki wyjątkowym produktom, pierwszorzędnemu zarządzaniu projektami i globalnej strukturze wsparcia.