Klient : Centre E. Leclerc Marignane
Kraj : Francja
Klient od : 2019
Liczba etykiet : 50 000 we wszystkich działach sklepu, w tym w dziale owoców i warzyw, w którym zainstalowano SmartTAG HD 200, a także etykiety Freezer HD dla mrożonych oddział i HD Small dla Departamentu Zdrowia i Opieki.

Pricer wyposażył nowy sklep Center E. Leclerc w Marignane we Francji w elektroniczny system oparty na etykietach półek (ESL), który zastąpił stary system częstotliwości radiowej. Zespół instalacyjny firmy Pricer wdrożył inteligentne rozwiązanie wyświetlania i ponad 50 000 etykiet e-papieru Pricer SmartTAG.

W 2019 r. Centrum E. Leclerc Marignane, hipermarket o powierzchni ponad 6000 m2 zlokalizowany w pobliżu lotniska Marsylia-Prowansja i parku przemysłu lotniczego, przeszedł głęboką transformację, aby zapewnić klientom większą wartość i wyższy poziom usług. Dzięki bardzo dużej liczbie odwiedzających dziennie hipermarket osiągnął sprzedaż w wysokości 87 mln EUR w 2018 r. Będąc na czele obsługi klienta, Centrum E. Leclerc Marignane szukało niezawodnego i wysokiej jakości rozwiązania, które mogłoby służyć zarówno pracownikom, jak i klientom zarówno.

Więcej usług dla kupujących i pracowników z cyfrowymi etykietami

Platforma komunikacyjna firmy Pricer opiera się na wysokowydajnym świetle optycznym w spektrum bliskiej podczerwieni i umożliwia sklepowi korzystanie z różnych funkcji, które nie były dostępne w starym systemie RF, takich jak wyświetlanie zapasów, wyświetlanie logo i promocji, a także narzędzie Flash Scheduler dla pracowników (uzupełnianie półek itp.). W sumie Pricer wyposażył 25 Center E. Leclerc elektroniczne etykiety półek w południowo-wschodniej Francji.

Sklep w Marignane został wyposażony w innowacyjny, zupełnie nowy wyświetlacz systemowy, cenne i oszczędzające czas narzędzie dla pracowników podczas tworzenia lub rozłączania informacji ESL lub korzystania z interfejsu Pricer. Pracownicy mogą korzystać z urządzenia PDA, aby łatwo skanować produkt na półce przed wyświetlaczem, a cyfrowa etykieta jest aktualizowana natychmiast.

„System Pricer ESL zapewnia nam na co dzień większą elastyczność i realne korzyści operacyjne dla naszych zespołów”, mówi kierownik sklepu Ghislain Gomez.

Ta sama etykieta cyfrowa przynosi również korzyści kupującemu, ponieważ pokazuje takie informacje, jak cena i informacje o produkcie.

Pricer dostarczył kompleksowe rozwiązanie obejmujące dostawę i instalację wszystkiego, od szyn po oprogramowanie.