Pricer oferuje najbardziej niezawodny elektroniczny system etykiet półek na świecie. U podstaw systemu leży sama etykieta, która musi być wyjątkowo niezawodna, solidna i długotrwała. Dzięki ponad 27-letniemu doświadczeniu w cenach detalicznych i zarządzaniu zadaniami możemy rozwiązać nawet najbardziej złożone problemy operacyjne.

Elektroniczne rozwiązanie do etykietowania półek firmy Pricer  pomaga oszczędzać czas dzięki automatycznym aktualizacjom cen.

Jest bardziej opłacalny niż papier i poprawia jakość obsługi klientów dzięki dokładnym, niezawodnym cenom.

Pricer pomaga sprzedawcom wybrać właściwą drogę do wydajności, zapewniając platformę ESL o najniższym całkowitym koszcie posiadania. Ta kompatybilna z przyszłości infrastruktura cyfrowa umożliwia teraz cyfrową transformację w sklepie, od zarządzania cenami i optymalizacji operacyjnej po personalizację i narzędzia predykcyjne.

Graficzne metki z ceną

WIĘCEJ

Tagi cen segmentu

Więcej

SmartPoster

Więcej

SEGMENT CZY GRAFIKA?

Z systemem Pricer nie musisz wybierać – oba działają na tej samej platformie i możesz miksować i dopasowywać w dowolny sposób. To świetny przypadek biznesowy i niedrogie etykiety, ponieważ możesz dostosować układ sklepu do swoich potrzeb i portfela.

Pricer ustanowił dzisiejszy standard dla wyświetlaczy graficznych.