„Skalowalne ceny i dane w czasie rzeczywistym na krawędzi półki.”

Czas rzeczywisty

Pricer to jedyny na rynku dostawca elektronicznych etykiet cenowych (ESL), który oferuje zmianę cen w czasie rzeczywistym w połączeniu z wyszukiwaniem w czasie rzeczywistym, rejestrowaniem zapasów w czasie rzeczywistym i danymi w czasie rzeczywistym. Oferuje skalowalny system do sklepów detalicznych, bez względu na to, ile wykonujesz aktualizacji i jaki jest rozmiar sklepu.

– W czasie rzeczywistym
– Skalowalne
– Transformowalne

Cięcie kosztów

Koszty pracy są ogromne, a wiele dużych sieci detalicznych przeznacza do 40 godzin pracy tygodniowo na zarządzanie cenami, co stanowi prawie 2000 godzin pracy rocznie. W przypadku naprawdę dużych sklepów jest to jeszcze więcej. Pomnóż to przez liczbę sklepów, które posiadasz, i nie ma wątpliwości, że powinieneś być w stanie wyeliminować miliony złotych lub więcej w pracy merchandisingowej tylko w pierwszym roku (nie licząc oszczędności na drukowaniu / kosztach wysyłki i oszczędności wynikających z obniżenia ceny).

Stan magazynowy w czasie rzeczywistym

Jeśli jest jedna rzecz, która spowalnia sprzedaż, przechodzi przez cały proces kupna / sprzedaży, aby dowiedzieć się, że produkt, którego szukał klient, jest niedostępny. Elektroniczne etykiety cenowe mają sygnały stanu magazynowego, które rozwiązują ten problem, umożliwiając pracownikom szybkie określenie, które produkty są dostępne, a następnie skierowanie klienta do modeli, które mogą natychmiast kupić. W końcu, jeśli klient chciałby poczekać kilka dni na korzystanie z urządzenia, na które kupuje, kupiłby go online.