Pricer Instant Flash to nowa, przełomowa funkcja, która przenosi nasze innowacje SmartFlash na nowy poziom!

W 2014 roku Pricer wprowadził innowacyjny SmartFlash, diodę LED na ESL, która może migać, aby przyciągnąć uwagę wzrokową. SmartFlash zrewolucjonizował rynek ESL, przekształcając ESL z „tylko” cyfrowej metki cenowej w kluczowy czynnik umożliwiający efektywne operacje na hali sklepowej i działania promocyjne.

Lampa błyskowa LED prowadzi drogę

Migającą diodę LED można wykryć z dużej odległości, łatwo prowadząc cię do produktu, nawet jeśli stoisz z dala od niego.

Natychmiastowy czas reakcji!

Oznacza to, że możesz sflashować dowolny ESL w sklepie w ciągu jednej sekundy od naciśnięcia przycisku. Ten krótszy niż sekunda czas reakcji jest podstawową częścią korzystania z pamięci flash jako wsparcia operacji na podłodze w sklepie, takich jak uzupełnianie zapasów. Natychmiastowe uruchamianie i zatrzymywanie również oszczędza baterię i minimalizuje ryzyko nieporozumień wśród współpracowników sklepu. Na przykład podczas wybierania zamówień online w sklepie nie ma potrzeby wcześniejszego flashowania ESL przez dłuższy czas, aby uniknąć długiego czasu reakcji flashowania. Po wykonaniu zadania ESL nie miga dalej.

24/7 – 365 dni

Sekundowy czas reakcji jest aktywny przez całą dobę przez cały rok, bez wpływu na żywotność baterii. Zapewnia całkowitą elastyczność, umożliwiając pracę z pełną prędkością w dowolnym momencie, bez żadnych ograniczeń planowania procesu.

Wolność wyboru

Wszystkie modele Pricer ESL są wyposażone w Instant Flash, więc niezależnie od wybranego modelu, możesz cieszyć się najszybszą lampą błyskową ESL na rynku.