Dzięki naszej odporności na zakłócenia radiowe i inne transmisje radiowe, takie jak Wi-Fi, sieci komórkowe, Bluetooth, ZigBee i różne systemy alarmowe, nasz system będzie działał niezawodnie dziś iw przyszłości, gdy jeszcze więcej urządzeń będzie walczyć o i tak już zatłoczone częstotliwości radiowe .

Ponieważ prawie nigdy nie musimy retransmitować, możemy aktualizować etykiety bez dodatkowych opóźnień, które zmieniają się w czasie. Zwiększa to całkowitą prędkość systemu, ale także powoduje przewidywalne zużycie energii, zapewniając, że nasi klienci nie będą musieli wymieniać baterii przed szacowanym czasem życia z powodu retransmisji i utraconych pakietów.

Nasza dwustronna komunikacja zapewnia, że ​​każda transmisja z powodzeniem dociera do etykiety, zapewniając, że wszystkie ceny są dokładne. Jeśli etykieta zostanie usunięta ze sklepu, serwer to zauważy i zostanie utworzony raport.

Nasze optyczne punkty dostępowe są podstawą naszego systemu. Zapewniają nie tylko najbardziej niezawodną i niezawodną sieć o wysokiej wydajności, ale także umożliwiają pozycjonowanie ludzi i produktów.

Zaawansowane algorytmy

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów siły sygnału optycznego ze wszystkich punktów dostępu pozycja każdego produktu w sklepie jest automatycznie aktualizowana, nawet po zmianach w sklepie i planogramie.

Pozycjonowanie ludzi

Pozycjonowanie ludzi uzyskuje się poprzez dodanie sygnałów nawigacyjnych Bluetooth do naszych transiwerów. Telefon komórkowy lub PDA może następnie słuchać sygnałów w celu obliczenia swojej pozycji. Sygnały nawigacyjne są zasilane i monitorowane przez naszą sieć.

Zawsze aktualizowane pozycje umożliwiają bezobsługową nawigację w sklepie za pośrednictwem telefonów komórkowych, kiosków i urządzeń PDA.