„Uwolnij pełny potencjał swoich sklepów. 

Innowacje dla IT i Twojego biznesu dzięki Pricer ESL.”

Dzięki zastosowaniu bardzo wydajnego optycznego systemu komunikacji bezprzewodowej , który jest unikalny dla Pricer, mamy możliwość komunikowania się z każdą etykietą w czasie rzeczywistym . Cały czas. Przekształcanie branży detalicznej z poziomu sklepu, krawędzi półki i wyżej.

900

30000

<1

razy bardziej responsywny

aktualizacji cen na godzinę

czas reakcji

Szybkość jest bardzo ważną cechą systemu ESL o wydajności przemysłowej

  • Pricer jest do 900 razy bardziej responsywny *, a nasze etykiety graficzne mogą wykonać ponad 30 000 aktualizacji cen na godzinę  – wszędzie w sklepie ( bez martwych stref  radiowych ).
  • Na nasz system nie ma wpływu inna komunikacja i działa bezbłędnie dzisiaj, jutro i za pięć lat – nawet gdy dane gwałtownie wzrosną (aktualizacje, rozdzielczość i kolory) i oczekuje się znacznie większej liczby zakłóceń RF. Ponieważ nie walczymy z sieciami Wi-Fi, 4G i 5G oraz innymi systemami radiowymi, nie musimy retransmitować i możemy uniknąć długich, niedopuszczalnych opóźnień podczas aktualizacji etykiety.

* 1 sekunda w porównaniu do 15 minut snu dla konkurenta RF. Przeczytaj więcej o optyce vs. radiu

 

 

Większy wyświetlacz, więcej danych

Trend w kierunku większych wyświetlaczy i większej liczby kolorów zwiększa z czasem ilość danych, które należy przesyłać. Ważne jest, aby kupić system, który jest szybki i ma margines, aby poradzić sobie z nieuchronnym wzrostem ilości danych w nadchodzących latach.