Najskuteczniejszym sposobem na szybką realizację zamówień online jest flashowanie poniżej jednej sekundy (natychmiastowe), możliwe dzięki optycznej komunikacji bezprzewodowej.

Rewolucja internetowa doprowadziła do nowego problemu – spełnienia

Gdy kupujący zamawia online, oczekuje, że towar zostanie dostarczony szybko, poprawnie i po niskich kosztach (jeśli w ogóle). Stanowi to poważny problem, zwłaszcza w przypadku artykułów spożywczych, w których należy utrzymać łańcuchy chłodnicze. Częstym rozwiązaniem jest wykorzystanie istniejącej sieci sklepów jako magazynu lokalnego do realizacji zamówień online. Dla sklepów oznacza to nowy strumień przychodów, ale także dodatkowe i dość trudne zadanie. Typowe zamówienie w sklepie spożywczym może zająć 15-30 minut, dlatego przy setkach zamówień dziennie sklep nagle staje przed koniecznością zatrudnienia dużej liczby osób, co jest kosztowne i nie zawsze łatwe.

Jak Instant Flash pomaga w operacjach Click & Collect

Dynamiczne pozycjonowanie produktu

Pokaż próbnik tam, gdzie produkt znajduje się na mapie

Optymalizacja planowania trasy

Zaplanuj najbardziej zoptymalizowaną trasę dla próbnika

Znajdź produkt

Nie musisz myśleć, po prostu chwyć migający produkt

Łatwe wyszukiwanie produktów

Dzięki systemowi Pricer pomagamy selektorowi w szybszym znalezieniu produktu. Instant Flash podświetla produkt do wyboru, pozwalając zbieraczowi po prostu podejść i go zabrać. Ponadto zautomatyzowane pozycjonowanie produktu może podawać prawidłową pozycję każdego produktu do algorytmu routingu oprogramowania kompletacyjnego, zapewniając, że trasa jest zawsze dokładna i optymalna.

Kompletowanie z przewodnikiem

Wybieranie z przewodnikiem jest również znacznie łatwiejsze, co oznacza mniejsze zapotrzebowanie na szkolenie i wiedzę w sklepie. W rezultacie personel staje się łatwiejszy i znacznie tańszy. Kompletacja wspomagana przez system kompletacji pozwala na zwiększenie wolumenu kompletacji z tym samym personelem lub, w przypadku detalistów z ograniczonymi zasobami, istnieje również możliwość współpracy z mniejszą liczbą pracowników.

WIĘCEJ